Вы уже были зарегистрированы на сайте RRK
На Ваш e-mail, повторно, направлен Ваш Логин и Ваш Пароль.
Если письма нет в папке ВХОДЯЩИЕ, проверьте папку СПАМ и отметьте письмо 'ЭТО НЕ СПАМ'.
Вы успешно зарегистрировались на сайте RRK
На Ваш e-mail направлен Ваш Логин и Ваш Пароль.
Если письма нет в папке ВХОДЯЩИЕ, проверьте папку СПАМ и отметьте письмо 'ЭТО НЕ СПАМ'.
» 11.3. (4190 СМИ) Блокирование Системой расследования/рассмотрения дел. Смотреть Справку о движении уголовного дела №... от 26.02.2010г. (844). (10) id57
» 11.4. (1467 СМИ) Блокирование правоохранительно-судебной Системой рассмотрения дел. Хищение властью автомобиля Мазда-626. Аналогичные примеры блокирования властью своих преступлений. (54) id59
» 12. (3536 СМИ) ЕСПЧ. Судьи ЕСПЧ Нона Цоцория, Анна Юдковская. В это ЕСПЧ граждане Украины обращались, после чего организовали войну, посреди Европы. (67) id44
» 13. (3775 СМИ) Информация с участием судей, прокуроров и др. по делу... (454) id11
» 15. (3718 СМИ) Залог. Мне залог 100 000грн = 20000 дол США. Избирательное правосудие. (16) id15
18.11.2022 | (3776 id = 108857 СМИ) З українського ринку може зникнути 300 найменувань ліків через корупцію, - керівниця "Пацієнти України" | censor.net | 15:12:46
"Вор кричит - Держите вора", - незабвенный Леонид Данилович. Что-то доносится из-под ковра...
17.11.2022 В Украине сейчас нет коррупции, многие коррупционеры уехали, - Зеленский. ВИДЕО (3920 id = 108855).
З українського ринку може піти кілька європейських виробників ліків і зникнути 300 найменувань ліків в результаті дій комісії МОЗ та одного з чиновників апарату РНБО.
Про це заявила виконавчий директор фонду "Пацієнти України" Інна Іваненко на пресконференції в Інтерфакс-Україна, організованій НАЗК, предає Цензор.НЕТ.
"Боротись з Росією на всіх фронтах – це обов’язок кожного з нас. Блокувати російські і білоруські компанії треба у всьому світі. І ми як пацієнтська спільнота тільки за, щоб з українського ринку зникли препарати, вироблені в Росії та Білорусі. Але, на жаль, МОЗ разом з РНБО робить зараз все проти своїх громадян. І робить все, щоб препарати саме європейського виробництва зникли з України. І створює штучний дефіцит ліків", - заявила Іваненко.
"Зовсім скоро з українського ринку можуть піти близько 300 препаратів, виготовлених на європейських майданчиках, якими лікуються українці з серцево-судинними захворюваннями, діабетом другого типу, психіатричними захворюваннями. Їх здоров’я і навіть життя під величезним ризиком, через те, що хтось під час воєнного стану вирішив перерозподіляти ринки", - зауважила вона.
За словами Іваненко, ідейний натхненник цього процесу заступник секретаря РНБО Олексій Сольовйов, який відомий своїми діями проти європейських фармвиробників ще з часів Януковича,
Іваненко вказала, що зараз є перелік 13 компаній, які "зараз МОЗ викидає ці компанії з ринку, і одна вже викинута".
"Звучить теза, що нічого страшного, що ми приберемо ці препарати, адже в них є замінники. Велика кількість замінників.. Але ніхто не аналізує, які ці замінники і виробництва яких компаній", - вказала виконавчий директор фонду "Пацієнти України"
Вона зауважила, що українські замінники виробляються в умовах потенційного блекауту. А європейські можуть наступними підпасти під дію цього наказу.
Іваненко вказала, що 35 препаратів вже зникли з українського ринку, а 16 компаній вже "отримали листи щастя від МОЗ" щодо своєї подальшої роботи.
Вона також показала слайди про те, які препарати можуть зникнути з українського ринку. Серед них диклофенак, карведіол, періндопріл, пантопразол, торасемід, лерканідіпін.
"Це чергова схема Олексія Соловйова — чиновника часів Януковича, якого люстрували після Революції Гідності, а зараз він повернувся, став заступником секретаря РНБО і курує всі процеси, пов’язані із фармацевтичним ринком. Прикриваючись боротьбою з російськими і білоруськими компаніями, виганяє з України ліки європейського виробництва, щоб влаштовувати сірі схеми, як колись в уряді Азарова. Тільки сьогодні він це робить руками Міністерства охорони здоров’я", - заявила Іваненко.
Детальніше про загрози та ризики для пацієнтів дивіться у презентації результатів дослідження Національного агентства з питань запобігання корупції.