Вы уже были зарегистрированы на сайте RRK
На Ваш e-mail, повторно, направлен Ваш Логин и Ваш Пароль.
Если письма нет в папке ВХОДЯЩИЕ, проверьте папку СПАМ и отметьте письмо 'ЭТО НЕ СПАМ'.
Вы успешно зарегистрировались на сайте RRK
На Ваш e-mail направлен Ваш Логин и Ваш Пароль.
Если письма нет в папке ВХОДЯЩИЕ, проверьте папку СПАМ и отметьте письмо 'ЭТО НЕ СПАМ'.
» 11.3. (4190 СМИ) Блокирование Системой расследования/рассмотрения дел. Смотреть Справку о движении уголовного дела №... от 26.02.2010г. (844). (10) id57
» 11.4. (1467 СМИ) Блокирование правоохранительно-судебной Системой рассмотрения дел. Хищение властью автомобиля Мазда-626. Аналогичные примеры блокирования властью своих преступлений. (54) id59
» 12. (3536 СМИ) ЕСПЧ. Судьи ЕСПЧ Нона Цоцория, Анна Юдковская. В это ЕСПЧ граждане Украины обращались, после чего организовали войну, посреди Европы. (67) id44
» 13. (3775 СМИ) Информация с участием судей, прокуроров и др. по делу... (454) id11
» 15. (3718 СМИ) Залог. Мне залог 100 000грн = 20000 дол США. Избирательное правосудие. (16) id15
А прокурор Харківської обласної прокуратури Олександр Чекін (фигурант no.11-188-3 от 28.11.2012г. (15) ЗАЯВЛЕНИЕ о преступлениях более 50-ти работников правоохранительной и судебной системы государства Украина) участь у засіданні брав дистанційно. ...Останнє засідання щодо Штепи відбулось торік у лютому. Не начата стадия подготовительного засидания (авт.)
У полтавському суді майже на два місяці відклали засідання у справі колишньої голови Слов"янської міськради Нелі Штепи. Зробили це за клопотанням захисників обвинуваченої. Про це повідомила кореспондентка Суспільного, яка була у суді.
У Київському райсуді Полтави 19 квітня мали провести засідання у справі колишньої голови Слов’янської міської ради Нелі Штепи, яку обвинувачують у посяганні на територіальну цілісність України. За версією слідства, вона сприяла захопленню міста бойовиками, які підтримуваними Росію. Слов’янськ був захоплений з квітня до липня 2014-го року.
Судді Київського райсуду Полтави під час засідання у справі Нелі Штепи. Фото: Суспільне Полтава
До суду обвинувачена та її захисники не з’явилися. Вони направили клопотання про відкладення засідання.
"Надійшло клопотання від Олександра Тананакіна – це захисник обвинуваченої Штепи. … На даний час обвинувачена Штепа Неля Ігорівна перебуває на лікарняному у зв’язку з необхідністю отримання необхідної спеціалізованої терапії, що унеможливить її участь у вищезазначеному судовому засіданні. Крім того, обвинувачена Штепа мешкає у місті Слов’янськ Донецької області, що з огляду на суттєву віддаленість від міста Полтава та активні бойові дії на території Донецької області також об’єктивно унеможливлює її прибуття на зазначене судове засідання", – зачитала клопотання захисника суддя Київського райсуду Полтави Ольга Логвінова.
Інший захисник Штепи не зміг з’явитися до суду, бо був на іншому засіданні. Тому також клопотав відкласти розгляд справи.
Прокурор Олександр Чекін. Фото: Суспільне Полтава
А прокурор Харківської обласної прокуратури Олександр Чекін участь у засіданні брав дистанційно.
"Статтею 314 КПК України передбачена участь у підготовчому судовому засіданні обвинуваченої та її захисників. Враховуючи ті клопотання, які надійшли до суду, вважаю за неможливе провести підготовче засідання", – сказав прокурор Харківської обласної прокуратури Олександр Чекін.
Колегія суддів відклала підготовче засідання на 7 червня.
Що відомо
Останнє засідання щодо Штепи відбулось торік у лютому, повідомляв Суспільному речник Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко. За його словами, перерва пов"язана з початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну та активними бойовими діями на території Харківської області.
Штепу затримали у липні 2014-го року під час звільнення Слов’янська від бойовиків. Її взяли під варту. У СІЗО вона провела три роки, потім рік — під домашнім арештом із електронним браслетом. У січні 2018-го закінчився термін цього запобіжного заходу.
У липні 2021 року обвинуваченій Нелі Штепі обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов"язання.
У лютому 2021-го року Нелю Штепу допитали в суді. Вона заявила, що не визнає провини у посяганні на територіальну цілісність та створенні терористичної організації 2014-го. У суді Штепа пояснювала, що під час окупації міста "закликала" Путіна та російські війська під загрозою терористів, бо знаходилась у них в полоні.
Неля Штепа подала заяву до Європейського суду з прав людини. В заяві вона позивалася проти України. 24 жовтня 2019-го року ЄСПЛ постановив, що Україна має виплатити Штепі 2600 євро моральної компенсації та 1000 євро компенсації судових витрат.