Вы уже были зарегистрированы на сайте RRK
На Ваш e-mail, повторно, направлен Ваш Логин и Ваш Пароль.
Если письма нет в папке ВХОДЯЩИЕ, проверьте папку СПАМ и отметьте письмо 'ЭТО НЕ СПАМ'.
Вы успешно зарегистрировались на сайте RRK
На Ваш e-mail направлен Ваш Логин и Ваш Пароль.
Если письма нет в папке ВХОДЯЩИЕ, проверьте папку СПАМ и отметьте письмо 'ЭТО НЕ СПАМ'.
» 11.3. (4190 СМИ) Блокирование Системой расследования/рассмотрения дел. Смотреть Справку о движении уголовного дела №... от 26.02.2010г. (844). (11) id57
» 11.4. (1467 СМИ) Блокирование правоохранительно-судебной Системой рассмотрения дел. Хищение властью автомобиля Мазда-626. Аналогичные примеры блокирования властью рассмотрения своих преступлений. (55) id59
» 12. (3536 СМИ) ЕСПЧ. Судьи ЕСПЧ Нона Цоцория, Анна Юдковская. В это ЕСПЧ граждане Украины обращались, после чего организовали войну, посреди Европы. (67) id44
» 13. (3775 СМИ) Информация с участием судей, прокуроров и др. по делу... (458) id11
» 15. (3718 СМИ) Залог. Мне залог 100 000грн = 20000 дол США. Избирательное правосудие. (16) id15
Пока ЕСПЧ выносит половинчатые решения, украинское правосудие, для банков, судит иначе. (авт)
Компанію бізнесмена ЕСУ викрили на неналежному виконанні зобов"язань щодо виплати відсоткового доходу за облігаціями. Господарський суд Києва зобов"язав компанію ЕСУ (ESU), яка є основним акціонером оператора фіксованого зв"язку Укртелеком та належить бізнесменові Ринату Ахметову, повернути державному Укрексімбанку 810,6 млн грн заборгованості за облігаціями.
Про це пише УНІАН з посиланням на відповідне рішення суду від 17 жовтня, яке оприлюднене в Єдиному держреєстрі судових рішень.
"Позов задовольнити частково. Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю ЕСУ на користь відкритого акціонерного товариства Державний експортно-імпортний банк України 671,3 млн грн основного боргу, 103 млн грн пені, 25,9 млн грн інфляційних втрат, 10,2 млн грн річних (3%) і 206,6 тис. грн витрат через сплату державного мита", - йдеться в постанові суду.
Таке рішення суду було обумовлене тим, що компанія ESU неналежним чином виконувала зобов"язання щодо виплати відсотковго доходу за облігаціями.
ESU викупила оператора Укртелеком у 2011 році, заплативши 10,57 млрд грн за 92,79% акцій. Цю покупку частково профінансували два держбанки. Як повідомляли українські ЗМІ, незадовго до перерахування на рахунок Фонду держмайна другого траншу за придбання Укртелекому ESU випустила облігації на суму близько 4,2 млрд грн. Під час закритого розміщення їх викупили Ощадбанк і Укрексімбанк.
Повідомляється, що Укрексімбанк наприкінці квітня 2013 року придбав облігації ESU номінальною вартістю 2,24 млрд грн. У той же час Ощадбанк придбав облігації ESU номіналом близько 2 млрд грн і тепер намагається стягнути з ESU заборгованість за відсотковими платежами за облігаціями в розмірі 714 млн грн.
До сих пір компанія так і не змогла викупити в повному обсязі облігації у держбанків. Термін обігу облігацій ESU збігав ще у 2015 році, але компанія відтермінувала погашення до березня 2017 року. За даними ЗМІ, у 2015 році оператор Укртелеком взяв на себе зобов"язання викупити у держбанків облігації ESU на суму 2 млрд грн і виплатити відсотки.
Якщо компанія ESU не сплатить свої зобов"язання перед Укрексімбанком і Ощадбанком до визначеного терміну, приналежний їй пакет акцій Укртелекому може перейти у власність банків.
Як повідомляв Корреспондент.net, Ощадбанк має намір отримати від Росії компенсацію на суму понад мільярд доларів за захоплені активи в анексованому Криму.